Bakır Çay Kazanı Önden Ocaklı " L OCAK "


Ürün Kodu: 1576
Ürün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

ÖNDEN OCAKLI BAKIR ÇAY KAZANI " L OCAK "

Emniyet ventilsiz çay kazanı almayınız pişman olmayınız

Piyasada bulunan ürünlerdeki emniyet ventilsiz uygun fiyatlı çay kazanları satışı yasak olup gaz açımı - denetleme sırasında yaşadığınız sorunları bize iletmektesiniz.Lütfen x firmalardan ürün alırken emniyet ventilli olup olmadığını sorunuz.

Emniyet ventili; herhangi bir gaz kesilip geri gelmesi durumunda çay kazanınızın dışarıya gaz vermesini engeller.Rüzgar basınç azalması vb durumunda ateş söndü bu durumda emniyet devreye girer ve gazı keser ancak standart musluk kullanılan işletmelerde gaz git gel gibi bir durumda kazan dışarıya gaz vermeye devam eder bu istenmeyen durumlara yol açabilir.

Firmamızdaki tüm çay kazanları emniyet ventilli olup CE-Gazmer onaylıdır.

Ürünlerimiz isteğinize göre dizayn edilebilir.Önden ocaklı olarak tasarlanan ürünümüz yer problemi olan müşterimizin sorunu çözmüştür.Full otomatik içi dışı bakır olarak üretilen çay ocağı kazanı elektrik,tüp,doğalgaz özelliklidir.Suyunu kendi alır ve sıcaklığını otomatik ayarlar.

Bakır Çay Kazanı üzerindeki desen opsiyonel olup değişiklik gösterebilir.Firma isminiz,logonuz,veya ürün motiflerimiz çay kazanlarına işlenebilir.

BAKIR ÇAY KAZANI ÖZELLİKLERİ

Full otomatik çay kazanımız için şu özellikleri sıralıyabiliriz;

  • Suyunu kendi alır şamandıra sistemine sahiptir.
  • Dereceyi Panosundan belirledikten sonra otomatik olarak sizin ayarladığınız dereceye geldiğinde çay kazanı kendini kapatır derece düştüğünde tekrar açar.Yakıt/enerji tasarrufu %50'dir.
  • Kalın ve diğer markalardan farklı izolasyon sistemi sayesinde 12 saat kapalı kalsa bile çay ocağınızda minimum 60 derece su bulunur.
  • Bakır Çay Kazanları Delinmeye Çatlamaya Karşı 5 Sene Garantilidir.
  • Çay Kazanı Kullanım Seçenekleri; Elektrik-Gaz , Sadece Gaz, Sadece Elektrik gibi seçenekleri bulunmaktadır.
  • Demlik sayısı isteğe göre arttırılabilir.
  • Arıtma Full Otomatik Çay Kazanlarımla birlikte adresinize gönderilir.(Karbon-koku giderici arıtma filtresi kullanılmaktadır.)
  • 3 DEMLİKLİ BAKIR ÇAY KAZANI 38 LİTRE SU HACMİNE SAHİPTİR.

Sizde imalat avantajlarından faydalanmak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.Ürünlerimiz Tüm Türkiye'ye Kargolanabilir.Fiyatlara KDV dahil değildir.Ürün Resimleri Firmamıza Ait Olup İzinsiz Kopyalanamaz

İletişim : 0216 540 06 66 / 0541 781 6737 / 0534 937 8116