Bakır Çay Kazanı


Ürün Kodu: 1605


Fiyat: 1200 TLÜrün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

2 DEMLİKLİ BAKIR BÜRO TİPİ ÇAY KAZANI

2 Demlikli full otomatik olan çay kazanı büro tipi olarak adlandırılmaktadır.Arıtma ve ocak bulunmayan ürünümüz müşterimizin isteği üzerine dizayn edilmiştir.Kız kulesi işlemeli olan ürün içi dışı bakır olarak tasarlanmış olup işleme müşterimizin isteği üzerine kız kulesi işlemeli olmuştur

28Litre su hacmine sahip olan ürünümüz full bakırdır.Ürüne müşteri isterse bakır demlik ilave edilebilir.46 ilde kurulum hizmeti veren firmamız müşteri odaklı çalışan firmamız ürünleri sizin isteğinize göre dizayn etmektedir.

Ürün elektrik-doğalgaz olarak üretilmiştir.İsterseniz sadece elektrikli çay kazanı veya elektrik-tüp olarak imal edilebilir.Ürünün ocaklı halini görmek için bakır çay kazanları kategorimizi inceleyebilirsiniz.

ÇAY KAZANI ÖZELLİKLERİ

Ürünümüz standar çay ocağı özelliklerine sahip olup full otomatiktir.

Özellikleri sıralanması gerekirse;

  • 38 Litre su hacmi
  • Suyunu kendisi alır kazandan çıkan su miktarı kadar içerisine suyu otomatik olarak alacaktır
  • Deerecesini otomatik ayarlar üründe ısı düşünce çay kazanı kendini otomatik olarak açacaktır sıcaklık belirlenen dereceye geldiğinde ocak kendini kapatacaktır.Enerji tasarrufu %50dir
  • İstenirse arıtma eklenebilir
  • İzolasyonlu olan ocak 12 saat kapalı kalsa bile 60 derece suyu kendi içinde hapsetmektedir.
  • Ürün delinmeye çatlamaya karşı 5 sene garantilidir.
  • Elektrik-tüp veya elektrik doğalgaz yada sadece elektrik özellikli çay makinesi olarak seçim yapabilirsiniz.

Resimler firmamıza ait olup izinsiz kopyalanmaması rica olunur