ÇAY KAZANI İLKBAHAR KAMPANYASI KISA SÜRELİ FIRSAT


Ürün Kodu: 1630


Fiyat: 1950 TLÜrün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

ÇAY KAZANI İLKBAHAR KAMPANYASI İLE ÜRÜNLERİNİZİ YENİLEMEYE DEVAM EDİYORUZ İŞTE ÇAY KAZANI KAMPANYASI DETAYLARI

Emniyet ventilsiz çay kazanı almayınız pişman olmayınız

Piyasada bulunan ürünlerdeki emniyet ventilsiz uygun fiyatlı çay kazanları satışı yasak olup gaz açımı - denetleme sırasında yaşadığınız sorunları bize iletmektesiniz.Lütfen x firmalardan ürün alırken emniyet ventilli olup olmadığını sorunuz.

Emniyet ventili; herhangi bir gaz kesilip geri gelmesi durumunda çay kazanınızın dışarıya gaz vermesini engeller.Rüzgar basınç azalması vb durumunda ateş söndü bu durumda emniyet devreye girer ve gazı keser ancak standart musluk kullanılan işletmelerde gaz git gel gibi bir durumda kazan dışarıya gaz vermeye devam eder bu istenmeyen durumlara yol açabilir.

Firmamızdaki tüm çay kazanları emniyet ventilli olup CE-Gazmer onaylıdır.

FİRMAMIZDAKİ TÜM ÜRÜNLER EMNİYET VENTİLLİDİR.

3 DEMLİKLİ ÜSTÜ AÇILIR İÇİ VE DIŞI BAKIR ÇAY KAZANI

5 SENE DELİNMEYE ÇATLAMAYA KARŞI GARANTİ

REZİSTANS PATLAMAMASI İÇİN GİZLİ REZİSTANS SİSTEMİ

KARBON ARITMA FİLTRELERİ

3 ADET ÇELİK DEMLİK

1 ADET BAKIR CEZVE

SU BAĞLANTI KABLOLARI

REKOR

ÜCRETSİZ YAZI İŞLEMESİ VEYA DESEN(FİRMA ADINIZ - İŞLETME ADI VS)

TÜM TÜRKİYE ÜCRETSİZ KARGO

TAM PAKET 

ÜRÜNLER GAZMER ONAYLIDIR

ÜRÜNLER CE BELGELİDİR

(LÜTFEN X YERDEN ÜRÜN ALIRKEN BELGE SORGULATINIZ

MARKAYA PARA VERMEYİN )

MEMNUNİYET GARANTİSİ

DİP FİYATTIR LÜTFEN PAZARLIK TEKLİF ETMEYİNİZ

 

Full otomatik olan ürünlerimiz imalattan halka yüksek satışı ile müşteri memnuniyeti yüksek olan ürünlerdir.Şuan tüm TÜRKİYE ve 13 avrupa ülkesinde ürünlerimiz kullanılmaktadır.Devlet kurumları, cafeler, dernekler çoğu işletme bizi tercih etmekte olup Teşekkürü borç biliriz.

Çok fazla satıcının olması kafa karışıklığına sebeb olsa da siz değerli müşterilerimizin tercih etceği kişileri doğru seçeceğine eminiz.İmalatçılar ile aynı fiyatı verebilen ara satıcılardan ürün alırken tekrar düşünmenizi öneririz.MARATON ÇAY KAZANLARI markalı ürünleri firmamızdan başka satış yapan firma bulunmamaktadır.

Çay kazanları seçimi yaparken iç hazne kalitesi önemli bir husustur lütfen dikkat ediniz

ÇAY KAZANI FİYATLARI VE ÖZELLİKLERİ

Çay kazanları fiyatları belirlenirken ana etmen dış kasadır.Dış kasası bakır olan ürünler fırın boyalı ürünlere göre daha yüksek fiyatta olmaktadır.

Ürünlerimizin dışında desenli olan bakır 0.30 Kalınlığında[Piyasada satılan çay kazanlarının %80'lik kısmı 0.20dir] olup, çay kazanı iç haznesi bakır kazanlar için 0.80 [İçi bakır çay kazanları 5 sene delinme çatlama garantisi kapsamındadır] , içi krom çay kazanlarımız ise 1milim kalınlığında olup tamamen makineler ile kaynağı yapılmaktadır.

 

ÇAY KAZANI ÖZELLİKLERİ

Çay kazanları full otomatik olması tüm işlerini kendisi halletmesi anlamına gelmektedir.Siz sadece sabah gelip çay kazanı çakmağına basıp işlerinize devam etmeniz sizin rahatlığınızın sağlanması için üretilmiş ürünlerdir.

Çay Kazanı Özellikleri ;

 • Çay kazanı toplamda 37Litre su alır ancak siz 33Litresini kullanabilirsiniz çünkü gizli rezistans olduğu için 4litre su rezistans üstünde sabit olarak kalır.Rezistans patlama riskini minimuma indirdik.
 • Çay kazanları arıtma sistemi ile kireç seviyesini aşağıya indirdik.İddaa ediyoruz piyasada bulunan en kaliteli arıtma tüplerini kullanıyoruz.Ürünlerimizde karbon arıtma filtersi kullanılmaktadır.
 • Çay kazanı suyunu kendisi alır, taharet veya dış arıtmaya bağlanan rekor ile şamandıra sistemi sayesinde suyunu kendisi alacaktır.Çay kazanından bir bardak su çıkarsa akabine 1 bardak suyu kazan içerisine otomatik olarak alacak dolum noktasına geldiğinde kendisini kapatacaktır.
 • Panosunda bulunan termometre ile suyun sıcaklığını sürekli takip edebilirsiniz
 • Ürünlerimizde yakıt tasarrufu %60 olup ısı kaybı çok düşüktür.Özel olarak üretilen izolasyon malzemesi sayesinde çay kazanı 12 saat kapalı kalsa bile içerisinde 60 derece suyu muhafaza eder.Sabah işletme açıldığında 5dakika içerisinde sıcak suyunuz hazır.
 • Çay kazanı panosundan belirlenen sıcak su derecesi ayarlandıktan sonra çay kazanı kendisini belirlenen sıcaklığa geldiğinde kapatır.Sıcaklık düştüğünde kendisini tekrar açar fazladan yakıt yakımını sıfırladık.
 • Elektrik-gaz ortak kullanımı sayesinde çok yoğun zamanlarda su sıcaklığınız hep istediğiniz gibi kalsın
 • Ayarlanabilir ayaklar sayesinde çay kazanı yükseklik ve alçaklığını istenilen seviyede tutulabilir.
 • Yaylı demkeş sistemi sayesinde demlikler çay kazanı üstün oturur ve demkeş açılır çay kazanınızdan yukarıya buhar çıkmaz.
 • Ürünlerimizin üstü tamamen açılır olup temizlik açısından gayet rahattır.
 • Elektrikler gittiği zaman ocakda bulunan kırmızı düğme sayesinde gaz seviyesini manuel olarak ayarlıyabilirsiniz.
 • Çay kazanları üzerine logo desen ve yazı işlenebilmektedir.
 • 360 Derece döner teflonlu musluk ile gelmektedir.
 • Şehir dışına ürün kurulu olarak kargolanmaktadır.Sadece arkadan gaz bağlantısı yapılacaktır verilen rekor su çıkışına takılacaktır.
 • KDV DAHİL DEĞİLDİR
 • KAPIDA ÖDEME MEVCUTTUR.
 • MEMNUN KALACAĞINIZA KEFİLİZ...
 • İMALATTAN AL PARAN CEBİNDE KALSIN
 • TÜM ÜRÜNLERİMİZ KOLİLİ VE JELATİNLİ GELMEKTEDİR.

Online çay kazanı almak için tıklayınız.