3 Demlikli Bakır Çay Kazanı


Ürün Kodu: 1557


Fiyat: 2000 TLÜrün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

YÜKSEKLİK 54 CM
BOY 95 CM PANO DAHİL
EN 35 CM
LPG VE GAZ ISI GÜCÜ 2200 kcal/saat
ELEKTRİK ISI GÜCÜ 2000 watt


 

ÇAY KAZANI SU HACİM KAPASİTESİ 38 LİTRE                         

Çay Kazanı Boyutları Ve Litre Kapasitesi gibi özellikleri

ÜÇ DEMLİKLİ BAKIR ÇAY  OCAĞI KAZANI TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 

Emniyet ventilsiz çay kazanı almayınız pişman olmayınız

Piyasada bulunan ürünlerdeki emniyet ventilsiz uygun fiyatlı çay kazanları satışı yasak olup gaz açımı - denetleme sırasında yaşadığınız sorunları bize iletmektesiniz.Lütfen x firmalardan ürün alırken emniyet ventilli olup olmadığını sorunuz.

Emniyet ventili; herhangi bir gaz kesilip geri gelmesi durumunda çay kazanınızın dışarıya gaz vermesini engeller.Rüzgar basınç azalması vb durumunda ateş söndü bu durumda emniyet devreye girer ve gazı keser ancak standart musluk kullanılan işletmelerde gaz git gel gibi bir durumda kazan dışarıya gaz vermeye devam eder bu istenmeyen durumlara yol açabilir.

Firmamızdaki tüm çay kazanları emniyet ventilli olup CE-Gazmer onaylıdır.

Çay Kazanı Özellikleri;

  • Çay kazanı toplamda 37Litre su alır ancak siz 33Litresini kullanabilirsiniz çünkü gizli rezistans olduğu için 4litre su rezistans üstünde sabit olarak kalır.Rezistans patlama riskini minimuma indirdik.
  • Çay kazanları arıtma sistemi ile kireç seviyesini aşağıya indirdik.İddaa ediyoruz piyasada bulunan en kaliteli arıtma tüplerini kullanıyoruz.Ürünlerimizde karbon arıtma filtersi kullanılmaktadır.
  • Çay kazanı suyunu kendisi alır, taharet veya dış arıtmaya bağlanan rekor ile şamandıra sistemi sayesinde suyunu kendisi alacaktır.Çay kazanından bir bardak su çıkarsa akabine 1 bardak suyu kazan içerisine otomatik olarak alacak dolum noktasına geldiğinde kendisini kapatacaktır.
  • Panosunda bulunan termometre ile suyun sıcaklığını sürekli takip edebilirsiniz
  • Ürünlerimizde yakıt tasarrufu %60 olup ısı kaybı çok düşüktür.Özel olarak üretilen izolasyon malzemesi sayesinde çay kazanı 12 saat kapalı kalsa bile içerisinde 60 derece suyu muhafaza eder.Sabah işletme açıldığında 5dakika içerisinde sıcak suyunuz hazır.
  • Çay kazanı panosundan belirlenen sıcak su derecesi ayarlandıktan sonra çay kazanı kendisini belirlenen sıcaklığa geldiğinde kapatır.Sıcaklık düştüğünde kendisini tekrar açar fazladan yakıt yakımını sıfırladık.
  • Ayarlanabilir ayaklar sayesinde çay kazanı yükseklik ve alçaklığını istenilen seviyede tutulabilir.
  • Yaylı demkeş sistemi sayesinde demlikler çay kazanı üstün oturur ve demkeş açılır çay kazanınızdan yukarıya buhar çıkmaz.
  • Ürünlerimizin üstü tamamen açılır olup temizlik açısından gayet rahattır.
  • 360 Derece döner teflonlu musluk ile gelmektedir.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

FATURANIZ ÜRÜNÜN İÇERİSİNDE SİZE ULAŞACAKTIR

ÜRÜNLER CE BELGELİDİR.

KARGO FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANMAKTADIR.

TAKLİTLERİMİZDEN SAKINMAYIN, KAÇIN ..

 

 

ÜÇ DEMLİKLİ BAKIR ÇAY OCAĞI KAZANI HAKKINDA

1. Bakır çay kazanı istediğiniz demlik sayısına göre üretilebilir.İmalathanemizde üretim isteğinize göre istediğiniz tarzda üretilir.

2. Çay Kazanınızın üstüne desen,resim,yazı eklenebilir.Seçim 

3. Çay kazanı üst demkeşleri de bakırdır.

4. Çay Kazanları ve Çay Kazanı Fiyatları hakkında Daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz

DEMLİKLER VE KDV HARİÇ FİYATTIR. !!

ÜRÜN DURUMUNU SORMAK VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

WEB SİTEDEN SADECE ÖN SİPARİŞ ALINMAKTADIR.ÜRÜN STOK VE DURUMUNU SORARAK BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

info@caykazani.com / 0216 540 0666 / 0541 781 67 37  / 0534 937 8116/  NOLU TELEFONLARDAN BİZE ULAŞABİLİR VEYA FİRMAMIZA GELİP ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ