3 Demlikli Çay Kazanı Full Otomatik


Ürün Kodu: 1584
Ürün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

3 DEMLİKLİ BAKIR ÇAY KAZANI FULL OTOMATİK

 

3 DEMLİKLİ ÇAY KAZANI BOYUTLARI

YÜKSEKLİK

53 CM

EN

33 CM

BOY

94 CM

SU HACMİ

38 LİTRE

 

 

 

                                       

 

 

 

 

3 Demlikli Ürünün kahveci gözü bölümü önden olarak istenirse çay kazanı boyunda 15CM küçülme olacaktır.Arıtma ve kahveci gözü istenmemesi durumunda 25CM küçülme olacaktır.

Bakır Çay Kazanı EN-SE firması için özel olarak tasarlanmıştır.Full Otomatik olan ürün içi & dışı bakır olarak üretilmiştir.Delinmeye çatlamaya karşı 5 sene garantili olan ürünümüz 2 Sene Malzeme Garantisine Sahiptir. 3 Demlikli Çay Kazanı 38Litre su hacmine sahiptir.

Arıtma fiyata dahil olup bakır demlikler ekstra fiyata tabidir.

BAKIR ÇAY OCAĞI KAZANI ARTILARI

Bakır çay kazanları dış görünüşü olarak boyalı çay kazanına nazaran daha fazla dikkat çektiği için tercih edilen ürün modelidir.Bakır ürünlerin üzerine yazı, desen, motif işlenebilir.Firmanızın logosu gibi artılar bakırı öne çıkaran faktörlerdendir.Çay kazanlarının içinde de kullandığımız bakır tavlı bakır olup zehirlenme kalaylama gibi riskler barındırmamaktadır.Bakır insan vücuduna kimyasal olarak zarar vermeyen tek maddedir.

Bazı Bakır Çay Kazanı Örnekleri ;

4 Demlikli Bakır İşlemeli Çay Kazanı3 Demlikli Bakır Çay KazanıBakır Çay Ocağı KazanıBakır Çay Kazanı Tuğra Desenli

Daha fazla ürün görmek ve diğer Çay Kazanı Resimleri 'ne bakmak için multimedya kategorisini inceleyebilirsiniz.

ÇAY KAZANI İMALATI VE FİYATLAR

Kaliteli ve uygun satış politikamız piyasaya yön vermeye devam etmekte olup bizi tercih eden müşterilerimizin bizden bir daha kopamadığı bir gerçektir.Çay kazanı Fiyatları nakit fiyatı olduğu için piyasa altı konumundadır.ÜRÜN KALİTEMİZ ÜST DÜZEYDİR. İddalı üretim yapan firmamız az kaar marjı yüksek kalite şeklinde 25 yıllık deneyiminin meyvelerini almaya devam ediyor.Çay Kazanı Üzerini işlenen yazılar desenler ekstra fiyata tabi değildir.

DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK VE BİZE ULAŞMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ. [RESİMLER FİRMAMIZ AİT OLUP İZİNSİZ KOPYALANMAMASI RİCA OLUNUR. ÇAY KAZANI ARKASINDA BEYAZ PERDE BULUNUR İSE O RESİM MARATON ÇAY KAZANLARI' NA AİTTİR.]

İnfo@caykazani.com

0216 540 06 66 / 0541 781 67 37 / 0534 937 81 16