3 DEMLİKLİ BAKIR ÇAY KAZANI SET


Ürün Kodu: 1604


Fiyat: 2550 TLÜrün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

3 DEMLİKLİ BAKIR ÇAY KAZANI+BAKIR CEZVE+3 ADET BAKIR DEMLİK+KARGO+5 Sene Garanti+Zaman Saati

 

Emniyet ventilsiz çay kazanı almayınız pişman olmayınız

Piyasada bulunan ürünlerdeki emniyet ventilsiz uygun fiyatlı çay kazanları satışı yasak olup gaz açımı - denetleme sırasında yaşadığınız sorunları bize iletmektesiniz.Lütfen x firmalardan ürün alırken emniyet ventilli olup olmadığını sorunuz.

Emniyet ventili; herhangi bir gaz kesilip geri gelmesi durumunda çay kazanınızın dışarıya gaz vermesini engeller.Rüzgar basınç azalması vb durumunda ateş söndü bu durumda emniyet devreye girer ve gazı keser ancak standart musluk kullanılan işletmelerde gaz git gel gibi bir durumda kazan dışarıya gaz vermeye devam eder bu istenmeyen durumlara yol açabilir.

Firmamızdaki tüm çay kazanları emniyet ventilli olup CE-Gazmer onaylıdır.

Mükemmel bir kampanya ile tekrar karşınızdayız.Full otomatik olan ürünler Delinmeye Çatlamaya Karşı 5 Sene Garanti Kapsamındadır.Kolay kurulum ile adresinize gelen ürünlerimiz için tek yapmanız gereken gönderdiğimiz su jakını taharet musluğuna takmanızdır.Kurulum içinde size kolaylık yapan firmamız gerekirse bölge yakınında servis var ise ücretsiz yönlendirme yapılabilmektedir.Full otomatik ürünlerimiz elektrik,gaz veya elektrik-tüp olarak seçenek imkanınınız vardır.Kazan içerisinde elektrik özelliği standart olarak bulunmaktadır.

Zaman Saati Nedir?

Zaman saati kazanınız için kendi işini kendisi yapmasının tam karşılığı olarak açıklanabilir.Kazan sizin kaçta kendsini açmasını istiyorsanız açar kendisi kaçta kapatmasını istiyorsanız da kazan kendini o saat içerisinde kapatır.Erken gidip kazanı ısıtımanıza gerek kalmaz.Çay Kazanı kullanım kolaylığı ürünümüzde üst seviyededir.Zaman saati kolaylığı ile sizin kazana dokunmanıza gerek kalmaz.Suyunu kendisi alan ürün derecesini de otomatik olarak ayarladığı için size sadece çay verme keyfi kalır.

ÇAY KAZANI ÖZELLİKLERİ

Standart ürün özelliklerine sahip olmaktadır.Full otomatik bakır çay kazanı arıtmalı ve izolasyonludur.Türkiyede en az arıza ve servis isteği olan firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Çay Kazanı Özelliklerini sıralamak gerekir ise;

  • 38 Litre su hacmi
  • 3 Demlikli Bakır Çay kazanınızın içi bakır olarak imal edilmekte olup delinmeye çatlamaya karşı 5 sene garnatilidir.
  • Çay kazanlarımız tüp,doğalgaz ve elektrikli seçimli olarak full özelliklidir..
  •  Çay kazanlarımız full otomatik olup kendi su alıp kendisi otomatik kesmektedir.Sıcaklık düşmesi durumunda çay ocağı kazanımız kendini otomatik ısıtmaktadır..
  •  Çay kazanlarınızın su derecesini siz belirlersiniz ve çay kazanınız sabit o sıcaklıkta kalır.
  • Özel İzalosyon sistemi ile çay ocağı kazanınız 12saat kapalı kalsa bile içerisinde 60 derece su bulunur.
  • DELİNMEYE ÇATLAMA KARŞI 5 SENE GARANTİ
  • 2 Senelik Değil Ömürlük Çay Kazanı Yapıyoruz.
  • 45 İlde kurulum imkanı sağlıyoruz

 

ÜRÜN DURUMUNU SORMAK VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

RESİMLER FİRMAMIZA AİT OLUP İZİNSİZ KOPYALANMAMASI RİCA OLUNUR.

KAMPANYALAR VE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ.

0216 540 0666

0541 781 6737 [WHATSAPP]

0534 937 8116 

3 DEMLİKLİ ÇAY KAZANI BOYUTLARI

YÜKSEKLİK

53 CM

EN

33 CM

BOY

94 CM PANO DAHİL.PANO 10CM GELMEKTEDİR

SU HACMİ

38 LİTRE