3 DEMLİKLİ BAKIR ÇAY KAZANI


Ürün Kodu: 1632


Fiyat: 2000 TLÜrün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

FULL OTOMATİK ÇAY KAZANLARI İMALATTAN HALKA BAKIR İŞLEMELİ DESENLİ ÇAY KAZANLARI

Ürünler full otomatik elektrik ve gaz özelliklidir.Ürünlerimizde A sınıfı parçalar kullanılmakta olup üstü açılır otomatik su şamandıra sistemli çay kazanları sadece imalattan satılmaktadır.

İmalattan almanın avantajını yaşatmaya devam edeceğiz.Ürünlerimiz CE ve Gazmer Onaylı olup belgeleri ile gönderilmektedir.X firmalardan ürün alırken gaz açılışında sorun yaşamamak için Gazmer kayıt adını alınız daha sonra pişman olmamanız için kesinlikle yapmanız gerekmektedir.

Verilen fiyat full otomatik içi krom dışı bakır çay kazanı için geçerlidir.İçi bakır çay kazanları için 200TL fiyat farkı talep edilecektir.İmalat ve dip fiyat olduğundan ötürü ürünler genel olarak son fiyatı olarak listelenmektedir.

Fiyata KDV dahil değildir.

Fiyata Demlikler Dahil Değildir.

Tüm Türkiye'ye ürün gönderimi yapılmaktadır.Şuan itibari ile 81 ilimizde 39 Dünya ülkesinde ürünlerimiz kullanılmaktadır.Ürünlerimizden memnun kalmama durumunda iadeyi koşulsuz kabul ediyoruz.

Kapıda ödeme imkanı ve kredi kartına taksit seçeneği ile çay kazanı satışı yapmaktayız.22 Yıllık tecrübe ile memnuniyet garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Açıklama yapmak zorundayız;

Bir çok satıcının bulunduğu sektörümüzde ara satıcılara dikkat etmeniz gerekmektedir.Emniyet ventilsiz ürünleri almamalısınız,Ürünün ce ve gazmer belgesini kesinlikle sorgulamalısınız.İmalatçı fiyatlarını inceleyip daha sonra karar vermenizi kesinlikle önermekteyiz.Sektörde resmi imalat yapan 5 firma bulunmaktadır.

Çay Kazanı Özellikleri;

 • Krom iç hazne tabanı 1MM 309 Paslanmazdan üretilmekte olup piyasa ürüneri 304paslanmazdır.
 • Ürünler karbon arıtma tüpleri ile gönderilmektedir.Profesyonel arıtma tüpü kullanılmakta olan ürünlerimizde 9-10 ay içerisinde bölgeye göre arıtma değişimi gerekmektedir.Cüzi fiyat ile firmamızdan alabilir veya arıtma işlemi yapan firmalardan satın alabilrsiniz.Garantiye negatif bir payı bulunmamaktadır.
 • Çay ocağı kazanlarımızın üstü açılır olarak imal edilmektedir.Temizlik açısından rahat etmeniz için bu sisteme geçmiş bulunmaktayız.Üst kapak tamamen yerinden kalkmadır.Acil durumda kazana direkt müdaha edebilirsiniz.
 • Ürün şamandıra sistemi sayesinde suyunu kendisi alır.Üründen bir bardak su çıkışı durumunda suyu otomatik olarak bir bardak olarak içerisine almaktadır.
 • Ürünlerde Elektrik-Gaz ortak kullanım imkanınız bulunmaktadır.Gaz olmadığı zaman elektrik ile yolda kalmadan devam edebilirsiniz.Çok yoğun durumlarda elektrik ve gazı aynı anda panodan açabilir su sıcaklığınızı kontrol altında sabit tutabilirsiniz.
 • Ürün otomatikdir.Çay kazanı ısındığında kendini dinlenmeye alır gaz akışını kısar kazan içerisinde bulunan su soğuduğunda ürün kendisini tekrar ateşliyip sıcaklığı sabitleyecektir.Bu sistem sayesinde Gaz tüketiminde yarı yarıya oynama olacaktır.
 • Teflonlu musluk sayesinde musluk bozulma derdini yok ettik minimum 2 sene musluk kullanılabilir.
 • Ürün tüp olarak imal edildi ise doğalgaza,doğalgaz olarak imal edildiyse tüpe daha sonradan dönüşebilir.
 • Panodan su sıcaklığını derece sayesinde takip edebilirsiniz
 • Bakır ürünler üzerine yazı desen işleme ücretsiz olup Logo işlemeleri için 50TL lazer ödemesi talep edilecektir.
 • KDV HARİÇTİR
 • DEMLİKLER HARİÇTİR.

ŞEHİR DIŞINDA KURULUM NASIL OLACAK?

Tüm müşterilerimize ürünler kurulu şekilde gitmektedir.

Ürün içerisinde su hortumundan bağlantı rekorlarına kadar gönderilmektedir.Çoğu ilde yönlendirebileceğimiz ekipler bulunmakta ancak hizmet veremediğimiz illerde ise gönderdiğimiz rekoru Taharet veya kendi arıtmanız var ise arıtmanın çıkışına takıp diğer rekoru şamandıraya taktıktan sonr arkadaki girişe gaz hortumu takılıp ürün kullanıma hazır hale gelmektedir.

Peki garanti süreci nasıl?

İlk olarak arızayı müşteri ile birlikte tespit ettikten sonra yedek parçayı şehir dışı ise aynında kargoluyoruz.Sonraki gün müşteri sök tak yöntemi ile ürüne parçayı takabilir.Servis olmayan iller için geçerli bu durum servis olan illerde yönlendirilen arkadaşlarımız hizmeti sağlamaktadır.

Üründe büyük bir hasar var ise anında imalattan yeni ürün kargolanır ve müşteriden ürün istenir.Ancak böyle bir durumla karşılaşılmadığına sizi temin edebiliriz.

Son Teslim edilen ürünler için tıklayınız

www.caykazani.com / info@caykazani.com / 0216 540 06 66