2 Demlikli Bakır Çay Kazanı


Ürün Kodu: 1601


Fiyat: 1800 TLÜrün hakkında detaylı bilgi almak için veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki Bilgi ve Teklif Formu Butonunu kullanabilirsiniz.

2 DEMLİKLİ BAKIR İŞLEMELİ FULL OTOMATİK ÇAY KAZANI

 

Emniyet ventilsiz çay kazanı almayınız pişman olmayınız

Piyasada bulunan ürünlerdeki emniyet ventilsiz uygun fiyatlı çay kazanları satışı yasak olup gaz açımı - denetleme sırasında yaşadığınız sorunları bize iletmektesiniz.Lütfen x firmalardan ürün alırken emniyet ventilli olup olmadığını sorunuz.

Emniyet ventili; herhangi bir gaz kesilip geri gelmesi durumunda çay kazanınızın dışarıya gaz vermesini engeller.Rüzgar basınç azalması vb durumunda ateş söndü bu durumda emniyet devreye girer ve gazı keser ancak standart musluk kullanılan işletmelerde gaz git gel gibi bir durumda kazan dışarıya gaz vermeye devam eder bu istenmeyen durumlara yol açabilir.

Firmamızdaki tüm çay kazanları emniyet ventilli olup CE-Gazmer onaylıdır.

FİRMAMIZDAKİ TÜM ÜRÜNLER EMNİYET VENTİLLİDİR.

Full otomatik olan bakır çay kazanı önden ocaklı olarak dizayn edilmiştir.Müşterinin isteği üzerine yapılan bu ürün ocağı isterse kaldırılabilir veya kazan yanına standart sistemde entegre edilebilir.Full otomatik olan ürünümüz elektrik-gaz özellikli olarak üretilmiştir.5 sene garantili olan bu ürün içi dışı bakır olarak satılmaktadır.İstenirse sadece elektrikli çay kazanı olarak da üretilebilir.Tüm Türkiye’ye kargolanabilir aynı zamanda kredi kartına 9 taksit gibi bir imkanı da bulunmaktadır.

ÇAY KAZANI TEKNİK ÖZELLİKLERİ

İçi dışı bakır olan ürün üzerine farklı desenler ve motifler işlenebilir.Standart çay kazanı özelliklerine sahip olan ürünümüzün teknik özellikleri ise;

 • 28 Litre Su Hacmi
 • Suyunu kendi alır; kazandan dışarıya çıkan su miktarı kadar içeriye otomatik olarak suyunu alır.
 • Derecesini otomatik ayarlar;Sıcaklık düştüğünde kazan kendini açar ve sıcaklık ayarlanan seviyeye geldiğinde kendini kapatır.Enerji tasarrufu %50 dir.
 • Çift karbon arıtma tüpü bulunmaktadır.Suda ki kokuyu ve pisliği alır.
 • Özel izolasyon sistemi sayesinde 12 saat kapalı kalsa bile 60 derece su garantisi
 • İstenirse zaman saati eklenebilir
 • Elektrik ve gaz aynı anda kullanılabilir.Yoğun işletmeler için çay kazanı ‘nda hayat damarı olan bu özellik kazanımızda bulunmaktadır.
 • İsteğe göre tasarım ve boyutlar değiştirilebilir
 • Bakır üzerine logo desen gibi işlemeler yapılabilir
 • Delinmeye çatlamaya karşı 5 sene garanti kapsamındadır.
 • KDV fiyata dahil değildir.

ÇAY KAZANI İMALATI VE SATIŞI

Yıllardır çay kazanı imalatı yapan MARATON ÇAY KAZANLARI Türkiye ‘deki en kaliteli ürün satıcısı olarak bilinmektedir.Delinmeye çatlamaya karşı 5 sene garanti veren firmamızı denemeden karar vermeyin

Daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.

info@caykazani.com / 0216 540 0666 / 0541 781 6737 / 0534 937 8116