• HİZMET DETAY

Çay Kazanı Parçaları

Çay Kazanı Parçaları

ÇAY KAZANI PARÇALARI

Bu yazımızda size çay kazanı parçalarını tanıtmaya çalışacaz.Tüm ürünlerde yedek parça hizmetimiz bulunmaktadır.Ürünlerin İsimlerini ve ne işleve yaradıklarını ve nerelerde kullanıldığını yazımızda görebilirsiniz.

ÇAY KAZANI ANA PARÇALARI

Çay Kazanı Ana Parçalarını şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Çay kazanı rezistansı; Rezistans elektrik kullanımda çay kazanının ısısını arttıran ana parçalardandır.Su olmadan çalıştırılmaması gerekir.Çalıştırılması durumunda rezistansınız yanar ve çay kazanı rezistansı garanti kapsamına girmez.Çay Kazanı Rezistansı
 • Çay Kazanı Musluğu ; Küçük bir parça gibi gözüksede musluk çay kazanının belkemiğidir.Su Akışının ana maddesi olan musluk kalitesine göre değişiklilik göstermektedir.Ürünlerimizde Kullandığımız çay kazanı muslukları 2 sene garantili olup çift yönlüdür.çay kazanı musluğu
 • Çay Kazanı Arıtması ; Ülkemizdeki suyun kireçli olması ve kireçin uzun vadede ürüne zarar verebilcek olması arıtma ihtiyacını doğurmaktadır.Çay Kazanlarımızda kullanılan arıtma tüpleri özel arıtma tüpüdür.Profesyonel arıtma sistemlerinde kullanılan arıtma tüplerini çay ocaklarımıza entegre edip sizin daha kaliteli bir su almanızı sağlamaya çalışmaktayız.
  Çay Kazanı Arıtması Ve Tüpü
 • Çay Kazanı Termostatı ; Çay Kazanındaki ısı ile ısı göstergesi arasındaki köprüyü termostat kurar.Bu ürün çay ocağındaki daki sıcaklık dengesini sağlar ve sıcaklığın derecesini ayarlamanızda size yardımcı olur.
  Çay Kazanı Termostatı
 • Çay Kazanı Derece Saati ; Ocak içerisinde ki suyun ısısını gösterir.Termostat ile ayarladığınız dereceyi, derece saati üzerinden görebilirsiniz.Sıcaklık Artışı veya Düşüşü gözlemlenebilir.
  Çay Kazanı Derece Saati
 • Çay Kazanı Brülörü ; Çay Kazanı Çakmağına bastığınızda ocağa gelen gazı kazana püskürten parçaya brülör denir.Brülör
  doğalgaz,tüp kullanımlarında mecburi parçadır.
  Çay Kazanı Brülör
 • Çay Kazanı Çakmağı ; Bir Önceki Paragrafta tanıttığımız brülörün bağlantılı komşusudur.Brülöre gazı aktarmak için start düğmesi vasfındadır.Çakmak gazı ateşe dönüştürmemizdeki ana üründür.
  Çay Kazanı Çakmağı

   

Tüm ürünlerin yedek parçaları firmamızda bulunmaktadır.İstanbul içi kurulum servis tarafından yapılmaktadır.Tüm Türkiye'ye kargo yapılmaktadır.Tüm Ürünlerimiz(Rezistans Hariç) 2 sene garanti kapsamındadır.
info@caykazani.com / 0216 540 0666 / 0541 781 6737