• HİZMET DETAY

ÇAY KAZANI FİYATLARI VE ÇAY KAZANI TEMİZLİĞİ İLE UCUZ ÇAY KAZANI TÜRLERİ

ÇAY KAZANI FİYATLARI VE ÇAY KAZANI TEMİZLİĞİ İLE UCUZ ÇAY KAZANI TÜRLERİ

ÇAY KAZANI ÇEŞİTLERİ 2017 ÇAY KAZANI MODELLERİ VE ÇAY KAZANI FİYATLARI OFİS KAHVE TİPİ ÇAY KAZANLARI HEPSİ DETAYLI

2017 itibari ile CE belgeli çay kazanı alma zorunluluğu resmi olarak cezaları arttırıldı ve önemli bir duruma geldi.

CE belgeli çay kazanı nedir? 

CE Belgeli çay kazanı avrupa standartlarına uygun olup ventilli gaz musluğu kullanılarak üretilip sertifikası olan firmaların kullanabileceği sistemdir.Maraton çay kazanları CE belgeli ürünler üretimi yapmaktadır.

Neden üstü açılı çay kazanı?

Üstü açılır çay kazanları temizlik açısından size kolaylık sağlamaktadır.Üst kapağın tamamen yerinden kalkması sayesinde ürün içi görülebilir ve el ile dahi temizlenebilir.Çay kazanı temizliği yazımızı inceleyip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bakır çay kazanı almalımıyım?

Bakır çay kazanları üzerine yazı ve desen işlenebilmesi ürünü çekici hale getirmektedir.Bakır ürünler göze hoş gelir ve estetik hal almaktadır.Logo işlenmesi ise ekstra dikkat çekmektedir.Bakır çay kazanı ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.Üç demlikli ürünler standart ve çoğu işletmenin ihtiyacını karşılayabilecek ürünlerdir.

Bakır çay kazanıBakır çay kazanları

Elektrikli çay kazanı almalımıyım?

Elektrikli çay kazanları ise büro,imalathaneler ve gaz kullanımı olmayan yerler için olması gereken sistemdir.Elektrikli çay kazanları gaz özellikli ürünlere göre daha uygun fiyat aralığındadır.Her ürün elektrikli çay kazanı olarak kullanılabilir.Personel sayısına göre çift rezistanslı olarak üretilebilmektedir.Ofis çay kazanı ve büro çay kazanı olarak da geçmektedir.

Elektrikli çay kazanı Elektrikli büro için çay kazanı

NEDEN MARATON ÇAY KAZANLARI ?

Yaygın servis ağı ve müşteri memnuniyeti için işte resmi sohbette esnaf olan firma olarak tüm müşterilerimiz referansımızdır.Firmamız hakkında negatif bir duyum alma imkanınız olmamak ile birlikte 5 sene çay kazanı garantisi verebilen tek firma olmamız size layık olmak için çay kazanlarını her sene yenilemekte ve yeni şeyler çıkartmaktayız.Çaya bekleriz...