• HİZMET DETAY

Çay Kazanı İmalatı ve Dayanıklı Çay Kazanları Üretimi Yedek Parça Hizmeti

Çay Kazanı İmalatı ve Dayanıklı Çay Kazanları Üretimi Yedek Parça Hizmeti

Çay Kazanı Alırken Nelere Dikkat Etmeli, Almadan Önce Neleri Araştırmalı Ve Çay Kazanı Aldıktan Sonra Servis Yedek Parça Hizmetleri Nasıl Karşılanır ?

Maraton Çay Kazanları olarak 25 senedir piyasada aktif yaşam sürdüren ve çay kazanı imalatı ile yedek parça satışı yapan firmamız uygun fiyat kaliteli satış prensibi ile hayatına devam etmektedir.Müşteriye özel ürün imalat imkanı bulunan işletmemizde imalattan halka satış prensibi önemsenmektedir.

Full Otomatik Olarak satılan ürünler suyunu kendi alır derecesini kendi ayarlar.Size sadece sabah gelip çakmağa basıp çayınızı vermek kalır.İstanbul Ümraniyede olan fabrikamızdan ürünleri canlı görüp alma imkanınız da bulunmaktadır.

Ürün Çeşitleri İse ;

  • Elektrikli Çay Kazanı
  • Bakır Çay Kazanı
  • Boyalı Çay Kazanı
  • Çay Makinesi 

Olarak çeşitlendirilebilir.

Ürünlerin içinde kullanılan malzemelerimiz A KALİTE olup TÜRKİYEDE EN AZ SERVİS İSTEĞİ alan firma konumundadır. 

ÇAY KAZANI KULLANIM ALANLARI 

Ürünlerimiz kısa ve öz olarak çayın olduğu heryede kullanılabilir.Her kişi sayısına göre imalat ve satış imkanımız vardır.

Çay Kazanı Kullanım Alanları Ve Boyutları ise ;

  1. Büyük İşletmeler, büyük cafeler, büyük kahvehaneler ve dernekler için için 5-6-7-8.. Demlikli Çay Kazanı (Demlik Sayısında Bir Kısıtlama Olmamak ile Birlikte İstediğiniz Tip Üretim Yapılır)
  2. Orta İşletmeler, cafeler, kıraathaneler, dernekler için 3-4 Demlikli Çay Kazanı
  3. Büro, Ofis, Dükkanlar İçin 1-2 Demlikli Çay Kazanı Veya Çay Makinesi (Çay Makinesi Bardak Sayısına Göre Değişir.Çay Makineleri için tıklayınız)  

 Büro ve ofis çay kazanları elektrikli olup tüp doğalgaz özelliği yoktur.Full otomatik olan ürünler suyunu kendi alır derecesini otomatik ayarlar kahveci gözü bölümünde pleyt ocak kullanılır

Çay Kazanları ise elektrik,tüp,doğalgaz özellikli olur bakır çay kazanı & krom-statik boyalı çay kazanı olarak ikiye ayrılır.

Bakır ürünler üzerine yazı, desen , logo işlenebilir. Boyalı ürünler ise özel fırın boya olup 7 sene boya koruma garantilidir.

Ürün Örnekleri ;

Bakır Çay Kazanı; Bakır Çay Kazanı Örnek Resim

Boyalı Çay Kazanı; Krom Statik Boyalı Çay Kazanı Örneği

Elektrikli Çay Kazanı;Büro Tipi Çay Kazanı Elektrikli Resim

ÇAY OCAĞI KAZANI İMALATI VE YEDEK PARÇA HİZMETİ

Maraton Çay Kazanları Piyasada ki tüm firmalara yedek parça hizmeti veren ve müşterilerine parekende olarak çay kazanı yedek parça sağlayan firmadır.İşletmemiz A SINIFI ÇAY OCAĞI KAZANI üretimi yapmaktadırDelinmeye çatlamaya karşı 5 sene garanti veren tek firmadır.

İçi bakır olarak üretilen ürünlerimizde 0,80 TAVLI BAKIR kullanılmaktadır.Bazı karalama yapmaya çalışan firmalar bknz Bakır Zehirler gibi yorumlar ile sizin aklınıza şüphe düşürebilir ama TAVLI BAKIR ZEHİRLEMEZ .İçi Krom Çay Kazanı Çöplüğüne siz de katılmayınİçi Krom Çay Kazanı

Çay ocağı kazanınızda bir problem oldu ve yedek parça ihtiyacınız doğdu.Firmamız ile iletişime geçir ürüne dair tüm yedek parçaları firmamızdan temin edebilir veya adresinize kargolanmasını sağlayabilirsiniz.Yedek Parça Listesi;

Bazı Çay Kazanı Yedek Parçaları ise;

Gibi Listelenebilir.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilir Firmamızda Ürünleri Yerinde İnceleyebilirsiniz;

0216 540 06 66 & 0541 781 67 37 & info@caykazani.com & www.caykazani.com