• HİZMET DETAY

ÇAY KAZANI

ÇAY KAZANI

ÇAY KAZANI

Maraton Çay Kazanları olarak imalat yapmakta olan firmamız çay kazanı satışı yapmaktadır.Firmamızda hertürlü bakır veya boyalı çay kazanı üretimi yapılmaktadır.Tüm ürünlerimizin içi bakır olarak üretilmekte olup servis garantilidir.Çay Kazanı Servis hizmeti firmamızda bulunmaktadır.Bakır çay kazanları üzerine istenilen yazı desen yapılabilmektedir.Statik Boyalı çay kazanları ise özel fırın boya ile yapılmaktadır.

Çay Kazanı firmamız tüm Türkiye'ye kargo hizmeti vermektedir.41 ilde çay kazanı servisi bulunmaktadır.Ürünlerimizde kapıda ödeme şansınız bulunmaktadır.Kapıda ödeme ile çay kazanı almak için 200TL ön ödeme yapılması gerekmektedir.

Bakır Çay KazanıStatik Boyalı Çay Kazanı

BAKIR ÇAY KAZANI

Bakır çay kazanları üzerine yazı-desen-logo işlenebilmekte olup ekstra ücret gerektirmez.Musluk bölgesi isteğe göre değiştirilebilir.Çay Kazanı ters kazan olarak imal edilebilir.Bakır Çay Kazanı Fiyatları ise belirlenirken ürün demlik sayısı ve yakıt kullanım durumu seçimi önemli bir etkendir.

STATİK BOYALI ÇAY KAZANI

Statik boyalı ürünler ise özel fırın ile boyanmakta olup bakır ürünlere göre daha aşağıda bulunmaktadır.Renkte solma çatlama olmaz.

ÇAY KAZANI İMALATI VE SATIŞ

Çay kazanı imalatı yapan firmamız tüm Türkiye ve avrupaya çay kazanları tedarik hizmeti sağlamaktadır.Firmamız kaliteli ve hızlı üretim ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için bekliyoruz