• HABER DETAY

ÇAY KAZANI DEĞİŞKEN FİYATLARI VE NEDENLER

ÇAY KAZANI DEĞİŞKEN FİYATLARI VE NEDENLER

ÇAY KAZANI FİYATLARI NEYE GÖRE BELİRLENİR FİYAT DEĞİŞME SEBEBLERİ VE ÇAY OCAĞI İMALATÇILARI FİYAT FARKLILIK SEBEBLERİ NELERDİR?

Çay kazanları ' nın değişken fiyat sebebleri ürün hazne,gaz özellikli çay kazanı veya elektrikli çay kazanı olarak seçimlerinden ötürü fiyatlar değişmektedir.Pleyt kullanılan ürünler genelde elektrik özellikli olmaktadır. Elektrikli Çay Kazanı incelemek için tıklayınız.Elektrikli ürünler genel olarak ofis,büro,imalathane gibi yerlerde işlev göstermekte daha büyük işletmeler için ise çift rezistanslı çay kazanı yapılarak elektrik kullanımında dahi yüksek performans sağlayan elektrikli çay kazanları üretimimiz bulunmaktadır.Resimdeki ürün elektrik özellikli bir çay kazanıdır.

ELEKTRİKLİ ÇAY KAZANI

Diğer bir etmen ise bakır ürün olmasıdır.Bakır çay kazanları incelemek için tıklayınız.Bakır çay kazanları hem insanların dikkatini çekmesi hem  de estetik özelliğinden dolayı müşteriler tarafından yoğun ilgi ile karşılaşmaktadır.Bakır çay kazanı elektrik veya gaz özellikli seçim yapılabilmektedir.Statik boyalı çay kazanından farkı kasadır.Kasası bakır işlemeli olduğundan fiyat artısı bulunmaktadır.Bakır borsası olan bir ürün olduğu için güncel olarak fiyat artışı bakırda yaşanmaktadır.Bakırda yaşanan bu artış çay kazanlarına otomatikmen fiyatlarada yansımaktadır.

BAKIR ÇAY KAZANIElektrikli Bakır Çay Kazanı

Yukarıda görselleri bulunan ürünlerin kahveci gözü oval pleyt olan ürün elektrik özellikli çay kazanıdır.Diğer tarafta bulunan mavi düğmeli çay kazanı ise elektrik-Gaz özellikli çay kazanı olarak adlandırılmaktadır.

ÇAY KAZANI FİYAT FARKLILIK BAZI NEDENLERİ NELERDİR ?

Çay kazanı imalatçıları 'ndan daha uygun fiyata çay ocağı kazanı satışında bulunan mutfakcılar bulunmaktadır.Piyasada çok fazla CE ve Gazmer Onaysız ürün bulunmaktadır.Bu ürünler daha sonra size problem yaşatabilecek ürünler olup pişman olmamak için lütfen incelemesini iyi yapınız.İkinci el ürünleri revizyonlayıp sıfır olarak satabilecek insanların sayısının az olduğunu kesinlikle düşünmeyiniz.Astronomik fiyat  farkı olan ürünlere itimat etmeyiniz.

ÇAY KAZANI FİRMALARI HAKKINDA BİLGİ

Sektörde imalatçı olarak güvenilebilecek 6-7 firma bulunmaktadır.Diğerleri ara satıcı ve al satcılardır.Ürün alırken lütfen servis ve garanti sorunuz belgesini isteyiniz.CE belgesi ve Gazmer onaylı çay kazanı aldığınızdan emin olmadan alışveriş yapmayınız.

 

 

Tarih: 06 - Ağustos - 2018

DİĞER HABERLER
İletişim Bilgileri
0216 540 06 66
info@caykazani.com
0541 781 67 37 / 0538 288 3737
Altınşehir Mahallesi, Hüma Sk. No:8, 34775 Ümraniye/İstanbul, Türkiye - İstanbul / TÜRKİYE